Sofőr állás
FőoldalAutószállítóra keresünk nemzetközi gépkocsivezetőt
Papp-Molnár Trans kft  - Autószállítóra keresünk nemzetközi gépkocsivezetőt
Autószállítóra keresünk nemzetközi gépkocsivezetőt
Állás leírása

Nemzetközi fuvarozással foglalkozó, magyar tulajdonú, több mint 20 éve autószállitással foglalkozó vállalatunk keres gyakorlattal rendelkező, munkájára és önmagára igényes, józan életvitelű gépkocsivezetőt C+E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársat állandó csapatunkba, hosszú távra, gödöllői telephelyünkre, nettó 750.000 ft-os havi fizetéssel.

Cégünk autószállítással foglalkozik nemzetközi viszonylatban, Németország-Belgium-Hollandia területén.

Gépkocsivezetőt keresünk kétszintes - autószállító szerelvényünkre.

Feladatok:

Gépjárműszállítással kapcsolatos adminisztratív feladatok precíz ellátása

Új és használt autók precíz felrakodása, fotózása, rögzítése, magasság- tengelysúly- össztömeg ellenőrzése-beállítása

Kizárólag hosszútávra, autószállításban gyakorlott kollégát keresünk.

Elvárások

C+E kategóriás jogosítvány,

GKI igazolvány

Digitális gépjárművezető kártya

Vezetési és pihenőidőkre vonatkozó szabályok ismerete és logikus kihasználása

Büntetlen előélet

További előnyök

Nemzetközi fuvarozásban szerzett gyakorlat Németország, Ausztria területén

Autószállításban szerzett tapasztalat

Állás összesítő
Közzétéve:
16/06/2022 07:32:03
Munka típusa:
nemzetközi sofőr állás
Munkavégzés helye:
Németország
Régió(k):
Fizetés:
750000 Ft / hó
Jogosítvány:
C+E
Munka időtartama:
határozatlan idejű
Jármű:
autószállító
Munkarend:
normál
Elvárt beszélt nyelv:
nincs