Sofőr állás
FőoldalBelföldi munkavégzésre gépjárművezetőt keresünk
Ózon Kft. - Belföldi munkavégzésre gépjárművezetőt keresünk
Belföldi munkavégzésre gépjárművezetőt keresünk
Ózon Kft.
Magyarország
Állás leírása

Székesfehérvári hulladékgazdálkodással foglalkozó cég keres bővülő flottájába megbízható kollegákat.

Feladatok:

§ Belföldi/országos áruszállítás, kiadott fuvarterv alapján

§ Szállítási és rakodási feladatok ellátása

§ Nem veszélyes és veszélyes hulladék szállítása

§ Menetlevél és fuvardokumentumok kezelése

§ Technikai eszközök kezelése

Elvárások:

§ Pontos, precíz munkavégzés,

§ Önállóság, Jó kommunikációs képesség

§ C E kategóriás jogosítvány

§ GKI kártya

§ ADR jogosítvány előny

§ PAV II

§ Digitális gépjárművezetői kártya (pár nap alatt kiváltható, ha nincs).

Amit kínálunk:

§ Jó munkakörülmények, kiszámítható, hosszú távú munkahely,

§ Versenyképes jövedelem,

§ Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony.

Fényképes önéletrajzokat az [email protected] email címre várjuk.

Állás összesítő
Közzétéve:
09/05/2022 08:06:17
Munka típusa:
belföldi sofőr állás
Munkavégzés helye:
Fizetés:
Jogosítvány:
C+E
Munka időtartama:
határozatlan idejű
Jármű:
teherautó (16-18 tonna)
Munkarend:
normál
Elvárt beszélt nyelv:
magyar