Sofőr állás
FőoldalNemzetközi gépkocsivezető 3,5 T
L-P Grand Cooperation  - Nemzetközi gépkocsivezető 3,5 T
Nemzetközi gépkocsivezető 3,5 T
Állás leírása

Nemzetközi szállítmányozással foglalkozó, folyamatosan bővülő cégünkbe keressük leendő új kollégáink. Cégünk gyűjtő- és direct szállítmányozása Nyugat-Európában történik (Németország, Ausztria, Hollandia, Belgium...).

3,5 tonnás ponyvás teherautóink vezetésére keressük új kollégáinkat.

Követelmények:

-érvényes, minimum 3 éves B kategóriás jogosítvány, csak nemzetközi tapasztalattal

-balesetmentes közlekedés

-büntetetlen előélet

-gPS és okos telefon magabiztos kezelése

Munkakörülmények:

-hivatalos bejelentett munkaviszony

-általában hétközbeni munkavégzés, előfordul azonban hétvégi is

-fiatal gépjárműpark (hálófülkével és állófűtéssel)

-versenyképes fizetés

-stabil hátterű cég

Kötelességek:

-csapatmunka támogatása, magas fokú proaktivitás és képesség önálló munkavégzésre

-az áru biztonságos le és fel pakolása

-mindennapos adminisztráció kezelése (betanítást követően)

-gPS magabiztos használata (betanítást követően)

Fontos a tisztaság, így önmagára igényes jelentkezőket várjuk!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el rövid önéletrajzát a [email protected] e-mail címre vagy hívja a +3670-271-7323-as telefonszámot.

Állás összesítő
Közzétéve:
21/04/2022 06:06:01
Munka típusa:
nemzetközi sofőr állás
Munkavégzés helye:
Magyarország
Fizetés:
300000 - 400000 Ft / hó
Jogosítvány:
B
Munka időtartama:
határozatlan idejű
Jármű:
3,5 tonna alatti jármű, ponyvás
Munkarend:
normál
Elvárt beszélt nyelv:
magyar