Sofőr állás
FőoldalSzállítói álláslehetőség furgonra
GreenSitu Kft. - Szállítói álláslehetőség furgonra
Szállítói álláslehetőség furgonra
GreenSitu Kft.
Magyarország
Állás leírása

SOFŐRT / SZÁLLÍTÓT KERESÜNK

Környezetvédelmi fókuszú cégünkhöz keresünk új munkaerőt.

Mit érdemes tudni rólunk?

A GreenSitu Kft. egy hazai porondon egyedülálló cég. Környezetvédelem iránt elkötelezett csapatunkkal irodaházak, oktatási intézmények működését tesszük zöldebbé.

Betöltendő munkakör

-sofőr / szállító (furgonra)

Főbb feladatok

-szelektív hulladék bepakolása és elszállítása

-csomagok kiszállítása

-eszközbeszerzések

Munkavégzés helye

-Budapest és időnként Budapest környéke

Kit keresünk, mit várunk?

-B kategóriás jogosítvány megléte feltétel és jó ha van járművezetési rutinod

-nem szükséges szállítói tapasztalat, ha nyitott vagy új dolgok megtanulására

-legyél agilis, megbízható, és készülj változatosságra

-jó fizikum előny, mivel előfordulnak 30-40 kg-os bálák, amiket be kell rakni a jármű rakterébe

-ne ijedj meg minimális, de kötelező adminisztrációtól

Mit ajánlunk?

-napi 8 órás (teljes munkaidős) bejelentett munkaviszonyt

-céges furgonnal történő munkavégzést (akár utánfutóval is)

-okostelefont és munkaruhát a munkavégzéshez

Mit kérünk?

-problémamegoldó szemléletet és pontosságot

-nyitottságot és egyenes kommunikációt

-rendszerességet és megbízhatóságot

Elérhetőség: [email protected]

Köszönjük, hogy olvastad hirdetésünket!

Állás összesítő
Közzétéve:
21/04/2022 11:04:49
Munka típusa:
belföldi sofőr állás
Munkavégzés helye:
Fizetés:
230000 Ft / hó
Jogosítvány:
B
Munka időtartama:
határozatlan idejű
Jármű:
3,5 tonna alatti jármű
Munkarend:
normál
Elvárt beszélt nyelv:
magyar