Sofőr állás
FőoldalSofőr Állás B.-kat.
Fuvarozó cég - Sofőr Állás B.-kat.
Sofőr Állás B.-kat.
Fuvarozó cég
Magyarország
Állás leírása

Belföldes sofőr Budapest, B. kat

Követelmények: B-kategóriás jogosítvány

Munkakörülmények: B - kategóriás hűtős dobozos (kofferes kisteherautók)

Kötelességek: Fagyasztott/ Hűtött áruk kiszállítása áruházakba, egész Magyarország területén.

Főként Budapesti terítés

B-kategóriás jogosítvány szükséges , kisebb dobozos hűtős autókkal történik a kiszállítás.

Budapest 15.kerületéből keresünk sofőrt , belföldre.

+36703191077

Nemzetközi sofőr, B. kat

Követelmények: Minimum 3 éves , B-kategóriás jogosítvány , minimum 25 életév

Munkakörülmények: Korszerű gépjárművek , (1-3év)

Kötelességek:

Követelmények: B-kategóriás jogosítvány (Minimum 3 év tapasztalat)

-Életkor 25-évtől

-Jó műszaki állapotú autók , új autók

-Fuvarozó cég sofőrt keres furgonjára, nemzetközi fuvarozásra.

-5-6 napos utak általában hétvége szabad

-Követelmény : GPS (IGO8) és Android Okostelefon ismerete ,használata

- Jászberény-Gyöngyös - Szolnok -Kecskemét - Budapest körzetéből várjuk a jelentkezőket

-Budapest - Nagytarcsa és környéki lakhellyel is várunk jelentkezőket

-Minimum 3 éves jogosítvány

-Korszerű gépjárműpark (új - 3 éves autók)

-Céges autóval hazajárás, otthonról indulás.

Érdeklődni :

Állás összesítő
Közzétéve:
31/05/2022 13:15:25
Munka típusa:
nemzetközi sofőr állás
Munkavégzés helye:
Régió(k):
Fizetés:
Jogosítvány:
B
Munka időtartama:
határozatlan idejű
Jármű:
teherautó (3,5 tonna), ponyvás
Munkarend:
normál
Elvárt beszélt nyelv:
nincs