FőoldalAutószállító gépkocsivezető
Carmada Cargo Kft. - Autószállító gépkocsivezető
Autószállító gépkocsivezető
Carmada Cargo Kft.
Magyarország
Állás leírása

Cégünk elismert és dinamikusan fejlődő logisztikai vállalat, és jelenleg autószállítási gyakorlattal rendelkező nemzetközi gépkocsivezetőket keresünk csapatunk bővítéséhez.

Feladatok:

Nemzetközi autószállítási feladatok végrehajtása a cégünk által kijelölt útvonalakon.

Biztonságos és hatékony gépkocsivezetés, betartva a szabályokat

Ellenőrzés a szállított gépkocsik átvétele-leadása során.

Kapcsolattartás a diszpécserrel és logisztikai csapattal.

Szükség esetén dokumentáció kezelése.

Amit kínálunk:

Biztos, hosszútávú, megbízható munkalehetőségVersenyképes fizetés és juttatási csomag

Modern és jól karbantartott gépjárműpark

Rugalmas munkaidő és lehetőség a munka-magánélet egyensúlyának fenntartására

Karrierfejlesztési lehetőségek és képzések

Barátságos és támogató munkakörnyezet,

Fizetés a ledolgozott napok számától függően nettó 2300-3300 EUR.

Jelentkezés a [email protected] címen, illetve a +36308495699 telefonszámon.

Elvárások

Autószállításban szerzett gyakorlat

C+E kategóriás jogosítvány,

Digitális gépjárművezető kártya

Vezetési és pihenőidőkre vonatkozó szabályok betartása

Magyar nyelvismeret

Szükséges tapasztalat

Kizárólag autószállításban gyakorlott kollégát keresünk!

Állás összesítő
Közzétéve:
27/02/2024 10:13:59
Munka típusa:
nemzetközi sofőr állás
Munkavégzés helye:
Régió(k):
Fizetés:
900000 - 1300000 Ft / hó
Jogosítvány:
C+E
Munka időtartama:
határozatlan idejű
Jármű:
autószállító
Munkarend:
2-1 hét