Főoldal Nemzetközi Teherautó Sofőr
BonaTransport Kft. -  Nemzetközi Teherautó Sofőr
Nemzetközi Teherautó Sofőr
BonaTransport Kft.
Magyarország
Állás leírása

• Nemzetközi útvonalakon teherautóval áruszállítást végezni.

• Az áruk időben és biztonságosan eljutását biztosítani.

• Rakodási és ürítési feladatokat elvégezni.

• Jármű karbantartását és tisztítását rendszeresen végezni.

• A szükséges dokumentumokat pontosan és szabályszerűen kezelni.

Elvárások

• Érvényes C+E kategóriás jogosítvány.

• Legalább 3 éves nemzetközi szállítmányozási tapasztalat.

• Magas szintű megbízhatóság és felelősségtudat.

• Angol nyelvtudás (előny, nem kötelező).

• Jó járműkarbantartási és technikai ismeretek.

• Hosszú távú utazásokra és változó időjárási körülményekre való alkalmazkodási képesség.

• Profi és ügyfélorientált hozzáállás.

További előnyök

• Versenyképes fizetés és szociális juttatások.

• Nemzetközi útvonalakon történő munkavégzés lehetősége.

• Rendszeres karbantartás és biztonságos munkakörnyezet.

• Dinamikus és támogató munkakörnyezet.

Jelentkezés: Jelentkezni és további információkért hívja a +36302306307-es telefonszámot.

Állás összesítő
Közzétéve:
09/08/2024 13:31:25
Munka típusa:
nemzetközi sofőr állás
Munkavégzés helye:
Régió(k):
Fizetés:
3000 € / hó
Jogosítvány:
C+E
Munka időtartama:
határozatlan idejű
Jármű:
nyerges vontató
Munkarend:
Elvárt beszélt nyelv:
nincs