FőoldalNemzetközi Furgon/Panelvan Sofőr
BonaTransport Kft. - Nemzetközi Furgon/Panelvan Sofőr
Nemzetközi Furgon/Panelvan Sofőr
BonaTransport Kft.
Magyarország
Állás leírása

A Bonatransport Kft., dinamikusan fejlődő magyarországi logisztikai vállalat, tapasztalt és képzett nemzetközi furgon/panelvan sofőröket keres. Ha Ön elhivatott sofőr nemzetközi tapasztalattal, itt a lehetőség, hogy csatlakozzon növekvő csapatunkhoz!

Főbb feladatok:

- Furgon/panelvan járművek vezetése nemzetközi szállítmányozási és logisztikai feladatok ellátására.

- Áruk biztonságos szállítása különböző európai országok között.

- A közúti és biztonsági szabályok betartása.

- Szállítási dokumentáció elkészítése és hatékony kommunikáció a logisztikai csapattal.

- A rakomány időben és biztonságban történő leszállítása.

Elvárások

Elvárások:

- Magyar vagy EU-s állampolgárság.

- Érvényes jogosítvány az adott kategóriára (B kategória).

- Korábbi nemzetközi vezetési tapasztalat, lehetőleg a logisztikai vagy szállítási ágazatban.

- Az összes szükséges igazolás megléte, beleértve:

- ADR igazolás (ha veszélyes anyagokat szállít).

- Tiszta vezetési előélet.

- Tachográf sofőrkártya (ha alkalmazható).

- Jó kommunikációs készségek magyarul és/vagy angolul.

- Önálló munkavégzés képessége és a hosszú távú utak kezelésének képessége.

- Európai úthálózatok és szabályozások ismerete.

További előnyök

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés teljesítményalapú bónuszokkal.

- Rendszeres útvonalak nemzetközi utazási lehetőségekkel.

- Támogató munkakörnyezet, amely a biztonságra és a dolgozók jólétére fókuszál.

- Modern, jól karbantartott járművek és felszerelések.

Hogyan lehet jelentkezni:

Küldje el önéletrajzát és a releváns igazolásokat az [[email protected]] címre, vagy hívjon minket a [+36302306307] telefonszámon további információkért.

Csatlakozzon a Bonatransport Kft.-hez, és építse karrierjét az úton a siker felé!

Állás összesítő
Közzétéve:
01/10/2024 09:33:51
Munka típusa:
nemzetközi sofőr állás
Munkavégzés helye:
Régió(k):
Fizetés:
Jogosítvány:
B
Munka időtartama:
határozatlan idejű
Jármű:
Munkarend:
Elvárt beszélt nyelv:
angol, magyar