Sofőr állás
FőoldalGépjárművezető ADR-es tartányos nyerges szerelvényre
BI-KA Dinamika Zrt. - Gépjárművezető ADR-es tartányos nyerges szerelvényre
Gépjárművezető ADR-es tartányos nyerges szerelvényre
BI-KA Dinamika Zrt.
Magyarország
Állás leírása

BI-KA Dinamika Zrt.-hez ADR-es tartányos nyerges szerelvényre keresünk elsősorban gyakorlattal rendelkező, megbízható belföldes gépjárművezető kollegát. (esetenként nemzetközi fuvarfeladatokkal)

Stabil, megbízható vállalati háttérrel rendelkezünk. Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk, határozatlan időtartamú munkaszerződéssel. Nálunk csak akkor áll a kamion, ha Mi szeretnénk!

Nem árulunk zsákbamacskát, ha jól akarsz keresni, akkor azért tenni kell, így munkájára és magára igényes új munkatársakat keresünk!

Mindenki pénzből él, így számunkra kiemelten fontos, hogy pontos és korrekt legyen mindig a matek! Fontos a matek, de az is hogy hol töltöd a munkaidőd! Modern, folyamatosan szervízelt, kiváló állapotú, fiatal flottával rendelkezünk!

Számunkra a munkatárs igazi érték, így fuvarszervezésünk is nagy gondot fordít erre!

Fontos tudni Rólunk, hogy Társaságunk számára kiemelten fontos a munkakörnyezet és az egészség, így járműveinkben a dohányzás nem megengedett

Amit kínálunk:

·      Korrekt bérezés a ledolgozott napok függvényében (600.000-700.000Ft)

·      Minden hónap 10-én pontos fizetés, biztos háttér

·      Telephelyről induló és érkező fuvarfeladatok

·      Ismétlődő, rendszeres munkák, bejáratott partnerekkel

·      Családias munkakörülmények és környezet

·      Kocsigazdás rendszer

·      Folyamatosan karbantartott, fiatal és modern járműpark (MAN)

·      Assistant szerviz háttér

Munkavégzés helye:

·      Belföldön, és nemzetközi területeken (Ausztria, Csehország, Szlovákia)

Érdeklődjön az alábbi elérhetőségek egyikén:

Mobil: +36-70-6611707

E-mail: [email protected]

Elvárások

Amit elvárunk:

·      C+E kategóriás jogosítvány

·      érvényes GKI és digitális tachográf kártya

·      érvényes PÁV vizsga

·      személyi iratokat (személyi igazolvány, EU-s TAJ-kártya, útlevél, erkölcsi bizonyítvány)

·      megbízhatóság, korrektség, szavahihetőség

Magára és munkájára igényes kollégák jelentkezését várjuk!

Állás összesítő
Közzétéve:
12/05/2022 10:01:17
Munka típusa:
belföldi sofőr állás
Fizetés:
600000 - 700000 Ft / hó
Jogosítvány:
C+E
Munka időtartama:
határozatlan idejű
Jármű:
ADR
Munkarend:
Elvárt beszélt nyelv:
nincs