Sofőr állás
FőoldalBelföldi gépjárművezető
BI-KA Dinamika Zrt. - Belföldi gépjárművezető
Belföldi gépjárművezető
BI-KA Dinamika Zrt.
Magyarország
Állás leírása

BI-KA Dinamika Zrt.-hez

Nyerges szerelvényre keresünk elsősorban gyakorlattal rendelkező, megbízható belföldes gépjárművezető kollegát, hetelős munkarendbe.

Stabil, megbízható vállalati háttérrel rendelkezünk. Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk, határozatlan időtartamú munkaszerződéssel. Nálunk csak akkor áll a kamion, ha Mi szeretnénk!

Nem árulunk zsákbamacskát, ha jól akarsz keresni, akkor azért tenni kell, így munkájára és magára igényes új munkatársakat keresünk!

Mindenki pénzből él, így számunkra kiemelten fontos, hogy pontos és korrekt legyen mindig a matek! Fontos a matek, de az is hogy hol töltöd a munkaidőd! Modern, folyamatosan szervízelt, kiváló állapotú, fiatal flottával rendelkezünk!

Számunkra a munkatárs igazi érték, így fuvarszervezésünk is nagy gondot fordít erre!

Fontos tudni Rólunk, hogy Társaságunk számára kiemelten fontos a munkakörnyezet és az egészség, így járműveinkben a dohányzás nem megengedett

Amit kínálunk:

· Korrekt bérezés a ledolgozott napok függvényében (350e-450eFt)

· Minden hónap 10-én pontos fizetés, biztos háttér

· Telephelyről induló és érkező fuvarfeladatok

· Ismétlődő, rendszeres munkák, bejáratott partnerekkel

· Családias munkakörülmények és környezet

· Kocsigazdás rendszer

· Folyamatosan karbantartott, fiatal és modern járműpark (DAF, MERCEDES)

· Assistant szerviz háttér

Munkavégzés helye:

· Szolnok és környéke

Érdeklődjön az alábbi elérhetőségek egyikén:

Mobil: +36-70-6611707

E-mail: [email protected]

Elvárások

Amit elvárunk:

· C+E kategóriás jogosítvány

· GKI és digitális tachográf kártya

· megbízhatóság, korrektség, szavahihetőség

· magára és munkájára igényes kollégák jelentkezését várjuk

Állás összesítő
Közzétéve:
29/04/2022 11:51:21
Munka típusa:
belföldi sofőr állás
Fizetés:
350000 - 450000 Ft / hó
Jogosítvány:
C+E
Munka időtartama:
határozatlan idejű
Jármű:
Munkarend:
Elvárt beszélt nyelv:
nincs